Милан отказа Лудогорец (Обновена)

20:54, 15 фев 18 / Спорт 25 460 Шрифт:

Лудогорец изостава срещу Милан с 0:2 в 1/16-финал от Лига Европа.

Патрик Кутроне се разписа във вратата на Игор Пластун в последната минута на първото полувреме. Това е негов четвърти гол от шест мача в Лига Европа.

Домакините от Разград играха равностойно през по-голямата част от времето. Положения за гол имаха Джоди Лукоки и Швиерчок. Въпреки това гостите от Милан имаха четири пъти повече удари към вратата от тима на Димитров.

В началото на второто полувреме двата отбора си размениха по няколко опасни атаки, а Дяков дори удари греда. В 63-тата минута резервата Родригес се разписа от дузпа за 0:2.

Съдията отсъди наказателния удар за нарушение на Моци срещу голмайстора Кутроне.

До края на мача имаше множество неточни отигравания, а Милан се прибра в собствената си половина, за да пази резултата. Въпреки това  резервата Фабио Борини се възползва от контраатака и вкара трети гол на Ренан.