Босна и Херцеговина победи минимално България (Обновена)

19:29, 23 мар 18 / Спорт 25 511 Шрифт:

Босна и Херцеговина победи България с 1:0 в контрола, играна на “Лудогорец Арена” в Разград.

Момчетата на Петър Хубчев започнаха добре срещата, но към средата на полувремето играчите на Просинечки се възползваха от първата възможност, която имаха. Автор на гола стана Кенан Кодро в 20-та минута.

Нашите имаха възможност да изравнят малко след това, но Ивелин Попов пропусна. Минута по-късно Кодро имаше втора възможност за гол.

През второто полувреме нашите отново имаха шансове, но така и не успяха да реализират. В 87-та минута резервата Мартин Райнов получи втори жълт и черен картон за опита си да вкара гол с ръка.

Така, в първия си мач за 2018-а момчетата на Петър Хубчев записаха загуба след неубедителна игра.